Pasowanie na przedszkolaka

Pa­so­wanie na przed­szko­la­ka to pierw­sza i bar­dzo wy­jąt­ko­wa u­ro­czy­stość w życiu dzie­ci, które we wrze­śniu tego roku roz­poczę­ły swoją przy­go­dę z Przedsz­ko­lem przy Sz­ko­le Pod­sta­wowej nr 12. Dzień 29 paź­dzier­nika 2020 r. nasi „ZDOBYWCY” za­pamię­tają na długo. Ogrom­ne prze­ży­cie to­wa­rzy­szyło im pod­czas pre­zen­ta­cji swo­ich u­mie­jęt­no­ści ar­ty­stycz­nych dla wspa­niałej pu­blicz­no­ści. Przedsz­ko­la­ki dziel­nie śpie­wa­ły pio­sen­ki i re­cy­to­wa­ły wier­sze, o­trzy­mu­jąc za to grom­kie brawa od star­szych ko­le­gów. Uro­czy­ste­go aktu pa­so­wania za po­mocą za­czaro­wane­go o­łów­ka do­kona­ła Pani Dy­rek­tor Beata Szy­dłow­ska, gra­tu­lując dzie­ciom ich o­sią­gnięć. A wspa­niałe dy­plo­my i me­da­le z ży­cze­nia­mi suk­ce­sów wrę­czy­ły Panie na­uczy­ciel­ki Mag­dale­na Trza­skow­ska i Mi­le­na Tra­czyk. Ży­cze­nia świe­żo u­pie­czo­nym przed­szko­la­kom zło­ży­li rów­nież za­pro­sze­ni go­ście. Uwień­czeniem u­ro­czy­sto­ści był słod­ki po­czę­stu­nek oraz miłe słowa i po­dzię­kowa­nia.